Kupon dodany do ulubionych

np. Zalando, Media Expert, PizzaPortal, Wittchen, Smyk, eZebra, nju mobile i inne

50 zł bonusu za rejestrację konta Twisto

Promocja 50 zł

+ 50 zł dodatkowo za każde polecenie

1 0      

Opis:

Regulamin promocji

W ramach promocji „Polecaj Twisto” można uzyskać bonus o wartości 50 zł, który przyznawany jest za samą rejestrację konta w Twisto. Bonus jest przyznawany po weryfikacji złożonego wniosku czyli maksymalnie do 2 dni. W teorii nagrodą nie jest „czysty pieniądz” a punkty, które można wykorzystać na spłatę zadłużenia. Przelicznik jednak jest 1w1 czyli 50 punktów bonusowych da nam automatycznie możliwość spłacenia zadłużenia w wysokości 50 zł lub wykorzystania ich podczas płacenia w sklepach internetowych przez Twisto Pay. Jak widać w praktyce można to potraktować jako bonus pieniężny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Coś nie tak? Zgłoś problem!

NAJPOPULARNIEJSZE SKLEPY W NASZYM SERWISIE

Czym jest rabatkowo!

Rabatkowo.eu to serwis, który pozwoli Ci zaoszczędzić na codziennych zakupach w sklepach internetowych. Oferujemy różnego rodzaje promocje, oferty wyprzedaży, kiermasze, darmowe wysyłki oraz najczęściej poszukiwane kody i kupony rabatowe obniżające wartość składanego zamówienia. Rabatkowo.eu jest tym czego potrzeba każdej osobie robiącej zakupy w internecie.

Co oferujemy w serwisie?

W serwisie Rabatkowo.eu znajdziesz wszystkie aktualne promocje, kody rabatowe, oferty wyprzedaży czy też inne ciekawe okazje, których właśnie poszukujesz. Serwis umożliwa również dzielenie się ofertami i kuponami z innymi użytkownkami. Oprócz tego możesz komentować i oceniać umieszczone okazje czy tez zgłaszać błędy i nieaktualność danych ofert. Twórz serwis razem z nami!

Jak wykorzystać kupony!

To bardzo proste. Wystarczy, że odnajdziesz interesującą Cię ofertę albo sklep poprzez wyszukiwarkę umieszczoną na górze serwisu Rabatkowo.eu, siatkę różnych kategorii ofert czy też listę sklepów. Następnie w zależności od tego czy jest to pormocja czy też kupon rabatowy przechodzisz do oferty sklepu lub odkrywasz i kopiujesz kupon używając go następnie na stronie sklepu.