Kupon dodany do ulubionych

np. Zalando, Media Expert, PizzaPortal, Wittchen, Smyk, eZebra, nju mobile i inne

Aktualnie jesteś tutaj: Lista sklepów Twisto

Rabaktowo Twisto

Karta Twisto, to karta którą zapłacisz w całej galaktyce. Najlepszy kurs wymiany, zero prowizji i pełna kontrola nad wszystkimi wydatkami. Z kartą Twisto zapłacisz wszędzie tam, gdzie jest akceptowany Mastercard. Po swojemu. Tak jak chcesz.

Twisto promocje, rabaty, kupony

Karta Twisto umożliwia wykorzystanie limitu przyznanego w ramach Twisto Free do opłacania zakupów w sklepach wszędzie tam gdzie akceptowane są karty płatnicze Mastercard, zarówno w internecie jak i w sklepach stacjonarnych. Tym samym nie jesteśmy ograniczani do zakupów tylko w sklepach, które współpracują z Twisto Pay. Największą zaletą Karty Twisto jest fakt, że przy płatności w obcych walutach otrzymujemy najlepsze kursy walutowe, czyli po kursie organizacji Mastercard! Zarówno korzystanie z karty jak i jej dostawa jest zupełnie bezpłatna.

Twisto Free to nic innego jak darmowy limit kredytowy, który możemy wykorzystywać do opłacania zamówień internetowych jak i płatności w sklepach stacjonarnych. Inaczej mówiąc możemy operować „darmowym” pieniądzem w ramach określonego wcześniej limitu. Co istotne do przyznania takiego limitu nie są potrzebne dokumenty potwierdzające dochody oraz nie jest weryfikowana baza BIK czyli taki limit kredytowy nie jest widoczny jako zadłużenie mogące obniżyć naszą zdolność kredytową.

Komentarze o Twisto:

Dodaj komentarz

Podobne Oferty w innych sklepach

Promocja

Lokata Happy Plus na 3%

Ważne do: odwołania
Promocja

Lokata Bezkompromisowa na 2,7%

Ważne do: odwołania
Promocja

Nest Lokata Witaj na 4%

Ważne do: odwołania
Kupon 15%

do 15% zniżki na ubezpieczenia OC

Ważne do: odwołania

Podobne sklepy do Twisto

Najpopularniejsze sklepy w naszym serwisie

Czym jest rabatkowo!

Rabatkowo.eu to serwis, który pozwoli Ci zaoszczędzić na codziennych zakupach w sklepach internetowych. Oferujemy różnego rodzaje promocje, oferty wyprzedaży, kiermasze, darmowe wysyłki oraz najczęściej poszukiwane kody i kupony rabatowe obniżające wartość składanego zamówienia. Rabatkowo.eu jest tym czego potrzeba każdej osobie robiącej zakupy w internecie.

Co oferujemy w serwisie?

W serwisie Rabatkowo.eu znajdziesz wszystkie aktualne promocje, kody rabatowe, oferty wyprzedaży czy też inne ciekawe okazje, których właśnie poszukujesz. Serwis umożliwa również dzielenie się ofertami i kuponami z innymi użytkownkami. Oprócz tego możesz komentować i oceniać umieszczone okazje czy tez zgłaszać błędy i nieaktualność danych ofert. Twórz serwis razem z nami!

Jak wykorzystać kupony!

To bardzo proste. Wystarczy, że odnajdziesz interesującą Cię ofertę albo sklep poprzez wyszukiwarkę umieszczoną na górze serwisu Rabatkowo.eu, siatkę różnych kategorii ofert czy też listę sklepów. Następnie w zależności od tego czy jest to pormocja czy też kupon rabatowy przechodzisz do oferty sklepu lub odkrywasz i kopiujesz kupon używając go następnie na stronie sklepu.