Kupon dodany do ulubionych

np. Zalando, Media Expert, PizzaPortal, Wittchen, Smyk, eZebra, nju mobile i inne

Aktualnie jesteś tutaj: Regulamin serwisu Rabatkowo.eu

Regulamin serwisu Rabatkowo.eu

§1 Ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki korzystania z serwisu udostępnionego dla użytkowników internetu pod adresem http://rabatkowo.eu ("Serwis") prowadzonego przez redakcję Rabatkowo.eu ("Redakcja").
 2. Główną ideą jaka przyświeca prowadzenie Serwisu jest propoagowanie zakupów internetowych z wykorzystaniem dostępnych promocji i kuponów rabatowych oferowanych przez podmioty trzecie.
 3. Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie i udostępnianie treści zamieszczonych w Serwisie bez uprzedniej zgody uzyskanej od Redakcji poza funkcjonalnościami udostępnionymi w Serwisie.
 4. Użytkownicy Serwisu mogą korzystać zniego na warunkach określonych w niniejszym regulaminie.

§2 Zasady korzystania

 1. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Serwisu zgodnie z obowiązującym prawem, na zasadach określonych w Regulaminie, zgodnie z dobrymi obyczajami i poszanowaniem dóbr i mienia osób trzecich.
 2. Użytkownik ma prawo do rejestracji w Serwisie.
 3. Użytkownik ma prawo do dodawania ofert, promocji i kuponów w Serwisie. Dodając kupon (niezależnie czy jako Użytkownik zarejestrownay czy też Użytkownik anonimowy) Użytkownik oświadcza, iż posiada prawo do zamieszenia danej oferty, promocji czy też kuponu w formie i treści w jakiej to uczynił. Odpowiedzialność Serwisu z tego tytułu jest wyłączona.
 4. Redakcja zastrzega sobie jednak do moderacji dodawanych w Serwisie ofert przez Użytkowników w przypadku treści obrażliwych lub żądania do usunięcia przed uprawnione podmioty trzecie.
 5. Użytkownik ma prawo do komentowania i oceniania ofert, promocji i kuponów w Serwisie.

§3 Reklama

 1. Redakcja jest upoważniona do wyświetalnia treści reklamowych w Serwisie.
 2. Podmioty trzecie mogą umieszczać reklamy w Serwisie na warunkach indywidualnie wynegocjowanych z Redakcją.

§4 Postanowienia końcowe

 1. Treść niniejszego Regulaminu może ulec zmianie w każdej chwili.
 2. Zmiany w Regulaminie będą publikowane na stronie Serwisu i dostępne zawsze pod tym adresem.

 

 

NAJPOPULARNIEJSZE SKLEPY W NASZYM SERWISIE

Czym jest rabatkowo!

Rabatkowo.eu to serwis, który pozwoli Ci zaoszczędzić na codziennych zakupach w sklepach internetowych. Oferujemy różnego rodzaje promocje, oferty wyprzedaży, kiermasze, darmowe wysyłki oraz najczęściej poszukiwane kody i kupony rabatowe obniżające wartość składanego zamówienia. Rabatkowo.eu jest tym czego potrzeba każdej osobie robiącej zakupy w internecie.

Co oferujemy w serwisie?

W serwisie Rabatkowo.eu znajdziesz wszystkie aktualne promocje, kody rabatowe, oferty wyprzedaży czy też inne ciekawe okazje, których właśnie poszukujesz. Serwis umożliwa również dzielenie się ofertami i kuponami z innymi użytkownkami. Oprócz tego możesz komentować i oceniać umieszczone okazje czy tez zgłaszać błędy i nieaktualność danych ofert. Twórz serwis razem z nami!

Jak wykorzystać kupony!

To bardzo proste. Wystarczy, że odnajdziesz interesującą Cię ofertę albo sklep poprzez wyszukiwarkę umieszczoną na górze serwisu Rabatkowo.eu, siatkę różnych kategorii ofert czy też listę sklepów. Następnie w zależności od tego czy jest to pormocja czy też kupon rabatowy przechodzisz do oferty sklepu lub odkrywasz i kopiujesz kupon używając go następnie na stronie sklepu.