Kupon dodany do ulubionych

KUPONY, PROMOCJE, ZNIŻKI

Zacznij z nami oszczędzać na swoich zakupach. Ogromny wybór zniżek, kuponów, promocji dla wszystkich znanych marek w Polsce. Skorzystaj z wyszukiwarki aby doprecyzowac swoje wymagania.

np. Zalando, Media Expert, PizzaPortal, Wittchen, Smyk, eZebra, nju mobile i inne

Aktualnie jesteś tutaj: Rejestracja

REJESTRACJA

   * Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Rabatkowo oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu świadczenia usług w ramach serwisu Rabatkowo.
   * Wyrażam zgodę na przesyłanie mi za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych (np. newsletterów) przez serwis Rabatkowo.

Utwórz swoje konto juz dziś dzięki czemu uzyskasz dostęp do nowych możliwości naszego serwisu.

• Edytuj lub usuwaj
• Zapisuj kupony
• Dodawaj do schowka
• Oceniaj i komentuj

Najpopularniejsze sklepy w naszym serwisie

Czym jest rabatkowo!

Rabatkowo.eu to serwis, który pozwoli Ci zaoszczędzić na codziennych zakupach w sklepach internetowych. Oferujemy różnego rodzaje promocje, oferty wyprzedaży, kiermasze, darmowe wysyłki oraz najczęściej poszukiwane kody i kupony rabatowe obniżające wartość składanego zamówienia. Rabatkowo.eu jest tym czego potrzeba każdej osobie robiącej zakupy w internecie.

Co oferujemy w serwisie?

W serwisie Rabatkowo.eu znajdziesz wszystkie aktualne promocje, kody rabatowe, oferty wyprzedaży czy też inne ciekawe okazje, których właśnie poszukujesz. Serwis umożliwa również dzielenie się ofertami i kuponami z innymi użytkownkami. Oprócz tego możesz komentować i oceniać umieszczone okazje czy tez zgłaszać błędy i nieaktualność danych ofert. Twórz serwis razem z nami!

Jak wykorzystać kupony!

To bardzo proste. Wystarczy, że odnajdziesz interesującą Cię ofertę albo sklep poprzez wyszukiwarkę umieszczoną na górze serwisu Rabatkowo.eu, siatkę różnych kategorii ofert czy też listę sklepów. Następnie w zależności od tego czy jest to pormocja czy też kupon rabatowy przechodzisz do oferty sklepu lub odkrywasz i kopiujesz kupon używając go następnie na stronie sklepu.